• SPEEL
  • BEKIJK
  • WALLPAPERS
  • LEES
  • WINX STORY
Image: 

Winx Club Game

Winx Magic E-Card

Body: 

Ontdek de Winx Magic E-Card! 


Winx Magic E-Card

Liefde & Mode

Winx Nagel Shop /nl/minigame/winx-nagel-shop

Ontwerp je eigen nagels of ga een Winx Nagel Uitdaging aan!

1 Liefde & Mode https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game15_winxnailshop_920x575.jpg?itok=QuV_m8H7 126 1 ColorWinx /nl/minigame/colorwinx

Kies je favoriete Winx-personage om online in te kleuren en uit te printen!

1 Liefde & Mode https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game16_colorwinx_920x575.jpg?itok=dSYjDjrj 118 2 Winx Dress Up NL /nl/minigame/winx-dress-up 1 Liefde & Mode https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/default_images/placeholder_cover_gioco.jpg?itok=YRNifVrn 21689 3 0 Winx Club Liefdestest /nl/minigame/winx-club-liefdestest

Ontdek hoe goed jij en je wederhelft bij elkaar passen!

1 Liefde & Mode https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game13_winxclublovetest_920x575.jpg?itok=HMjzxAYm 142 4

Winx Club Game

Kiko houdt van ijsjes

Body: 

Help Kiko alle ijsjes te verzamelen die hij tegenkomt!


Kiko houdt van ijsjes

Bekwaamheid

Gardenia's Ijsjeskraam /nl/minigame/gardenias-ijsjeskraam

Bedien de Feeën met de ijsjes voor ze kwaad worden en weglopen!

3 Bekwaamheid https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game08_gardeniaicecreamshop_920x575_0.jpg?itok=u1qnlQwK 182 1 Magic Match /nl/minigame/magic-match 3 Bekwaamheid https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/default_images/placeholder_cover_gioco.jpg?itok=YRNifVrn 22313 2 0 Winx Love & Pet /nl/minigame/winx-love-pet 3 Bekwaamheid https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/default_images/placeholder_cover_gioco.jpg?itok=YRNifVrn 22294 3 0 Crazy Candy /nl/minigame/crazy-candy

Stel je op de proef met het zoetste spel van de Magische Dimensie!

3 Bekwaamheid https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game26_crazycandy_920x575.jpg?itok=E5QCyHXc 7207 4 150

LEES

Best friends party!

Willen jullie weten wat de meest trendy party van het ogenblik is?
ullie denken aan eenPYJAMA PARTY of een THEMA FEEST??
Mis! Het juiste antwoord is… de BEST FRIENDS PARTY ( BFP)!!

Om deze party te organiseren moet je 3 eenvoudige regels volgen… En de pret is gegarandeerd!

 

Nederlands

Stella
Stella

chiudi je hebt gewonnen

en