• PLAY
  • WATCH
  • WALLPAPERS
  • WINX STORY
Image: 

Winx Club Game

Winx Magic E-Card

Body: 

Pidä hauskaa uuden Winx -pelin kanssa ja luo koko netin maagisimmat kortit!


Winx Magic E-Card

Love and Fashion

ColorWinx /fi/minigame/colorwinx

Valitse suosikkisi näistä Winx kuvista, väritä se taianomaisilla väreillä ja tulosta!

1 Love and Fashion https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game16_colorwinx_920x575.jpg?itok=dSYjDjrj 12785 1 0 Winx Fashion Glasses /fi/minigame/winx-fashion-glasses

Muokkaa Stellan aurinkolasit mieleisiksesi ja lisää ne suosikkivalokuvaasi!

1 Love and Fashion https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game28_winxfashionglasses_920x575.jpg?itok=HoMPJ4A5 12865 2 0 Winx Club Love Test /fi/minigame/winx-club-love-test

Selvitä, kuinka hyvin sinä ja toinen puoliskosi sovitte yhteen!

1 Love and Fashion https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game13_winxclublovetest_920x575.jpg?itok=HMjzxAYm 12755 3 0 Winx Dress Up /fi/minigame/winx-dress-up 1 Love and Fashion https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/default_images/placeholder_cover_gioco.jpg?itok=YRNifVrn 21694 4 0

Winx Club Game

Kiko loves Ice Cream

Body: 

Auta Kikoa keräämään kaikki jäätelöt matkan varrelta!


Kiko loves Ice Cream

Taito

Magic Match /fi/minigame/magic-match 3 Ability https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/default_images/placeholder_cover_gioco.jpg?itok=YRNifVrn 22318 1 0 Winx Puzzle Special Edition /fi/minigame/winx-puzzle-special-edition

Järjestä laatat ja tee kuva valmiiksi ennen kuin aika loppuu!

3 Ability https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game19_winxpuzzlespecialedition_920x575.jpg?itok=k_rgEie_ 12815 2 0 Tecna & the lost pets /fi/minigame/tecna-lost-pets

Mikä sekasotku! Auta Tecnaa löytämään kaikki kadonneet lemmikit ennen kuin aika loppuu!

3 Ability https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game02_tecnaandthelostpets_920x575.jpg?itok=Q5SO2jzd 12685 3 0 Gardenia Ice Cream Shop /fi/minigame/gardenia-ice-cream-shop

Auta tarjoilemaan jäätelöä keijuille, ennen kuin he suuttuvat ja kävelevät tiehensä!

3 Ability https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game08_gardeniaicecreamshop_920x575_0.jpg?itok=u1qnlQwK 12705 4 0
chiudi you won

ja