• PLAY
  • WATCH
  • WALLPAPERS
  • WINX STORY
Image: 

Winx Club Game

Winx Magic E-Card

Body: 

Pidä hauskaa uuden Winx -pelin kanssa ja luo koko netin maagisimmat kortit!


Winx Magic E-Card

Love and Fashion

Winx Nail Shop /fi/minigame/winx-nail-shop

Luo oma kynsityylisi tai ota osaa Winxien kynsihaasteeseen!

1 Love and Fashion https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game15_winxnailshop_920x575.jpg?itok=QuV_m8H7 12775 1 0 ColorWinx /fi/minigame/colorwinx

Valitse suosikkisi näistä Winx kuvista, väritä se taianomaisilla väreillä ja tulosta!

1 Love and Fashion https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game16_colorwinx_920x575.jpg?itok=dSYjDjrj 12785 2 0 Winx Dress Up /fi/minigame/winx-dress-up 1 Love and Fashion https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/default_images/placeholder_cover_gioco.jpg?itok=YRNifVrn 21694 3 0 Winx Club Love Test /fi/minigame/winx-club-love-test

Selvitä, kuinka hyvin sinä ja toinen puoliskosi sovitte yhteen!

1 Love and Fashion https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game13_winxclublovetest_920x575.jpg?itok=HMjzxAYm 12755 4 0

Winx Club Game

Kiko loves Ice Cream

Body: 

Auta Kikoa keräämään kaikki jäätelöt matkan varrelta!


Kiko loves Ice Cream

Taito

Flora's Garden /fi/minigame/floras-garden

Flora on kadoksissa! Auta häntä kasvattamaan ja keräämään kukkansa ennen kuin aika loppuu!

3 Ability https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game09_florasgarden_920x775.jpg?itok=Fu6k3PlX 12715 1 0 Winx Love & Pet /fi/minigame/winx-love-pet 3 Ability https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/default_images/placeholder_cover_gioco.jpg?itok=YRNifVrn 22299 2 0 Gardenia Ice Cream Shop /fi/minigame/gardenia-ice-cream-shop

Auta tarjoilemaan jäätelöä keijuille, ennen kuin he suuttuvat ja kävelevät tiehensä!

3 Ability https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game08_gardeniaicecreamshop_920x575_0.jpg?itok=u1qnlQwK 12705 3 0 Winx Magic Memory /fi/minigame/winx-magic-memory 3 Ability https://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/default_images/placeholder_cover_gioco.jpg?itok=YRNifVrn 21712 4 0
chiudi you won

ja