Image: 

Winx Club Game

Winx Magic E-Card

Body: 

Pidä hauskaa uuden Winx -pelin kanssa ja luo koko netin maagisimmat kortit!


Winx Magic E-Card

Love and Fashion

Winx Club Love Test /fi/minigame/winx-club-love-test

Selvitä, kuinka hyvin sinä ja toinen puoliskosi sovitte yhteen!

1 Love and Fashion http://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game13_winxclublovetest_920x575.jpg?itok=HMjzxAYm 12755 1 0 Winx Fashion Glasses /fi/minigame/winx-fashion-glasses

Muokkaa Stellan aurinkolasit mieleisiksesi ja lisää ne suosikkivalokuvaasi!

1 Love and Fashion http://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game28_winxfashionglasses_920x575.jpg?itok=HoMPJ4A5 12865 2 0 Winx Nail Shop /fi/minigame/winx-nail-shop

Luo oma kynsityylisi tai ota osaa Winxien kynsihaasteeseen!

1 Love and Fashion http://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game15_winxnailshop_920x575.jpg?itok=QuV_m8H7 12775 3 0 ColorWinx /fi/minigame/colorwinx

Valitse suosikkisi näistä Winx kuvista, väritä se taianomaisilla väreillä ja tulosta!

1 Love and Fashion http://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game16_colorwinx_920x575.jpg?itok=dSYjDjrj 12785 4 0

Winx Club Game

Kiko loves Ice Cream

Body: 

Auta Kikoa keräämään kaikki jäätelöt matkan varrelta!


Kiko loves Ice Cream

Taito

Flora's Garden /fi/minigame/floras-garden

Flora on kadoksissa! Auta häntä kasvattamaan ja keräämään kukkansa ennen kuin aika loppuu!

3 Ability http://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game09_florasgarden_920x775.jpg?itok=Fu6k3PlX 12715 1 0 Crazy Candy /fi/minigame/crazy-candy

Testaa taitosi Maagisen Ulottuvuuden makeimman pelin parissa!

3 Ability http://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game26_crazycandy_920x575.jpg?itok=E5QCyHXc 12855 2 0 Winx Puzzle Special Edition /fi/minigame/winx-puzzle-special-edition

Järjestä laatat ja tee kuva valmiiksi ennen kuin aika loppuu!

3 Ability http://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game19_winxpuzzlespecialedition_920x575.jpg?itok=k_rgEie_ 12815 3 0 Winx Pet Rescue /fi/minigame/winx-pet-rescue

Auta Winx keijuja pelastamaan lemmikkinsä ennen kuin aika loppuu!

3 Ability http://www.winxclub.com/sites/default/files/styles/cover-minigames/public/game17_winxpetrescue_920x575.jpg?itok=8Tf6lnlN 12795 4 0
chiudi you won

ja